Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
.. ..
Untitled Document

.. -  05.11.2016 .()  (, , .) ..3 ..4 ( ) .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  422  
: 03.11.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©