Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
ȣ ţ
Untitled Document

„ “, , , . , , , :

弝 . , , .

70 .

, . , , , .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  616  
: 21.10.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©