Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
ȣ
Untitled Document

, , 16 , .

, :

- , , . . . , . , .

, .

22 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1798  
: 19.10.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 21 Годишнина од смртта на Коста Абраш

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©