Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Ō
Untitled Document

, , . , ༝ , , . , , .

- , 2002 , , , . , , . , , , . , , , . , .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  488  
: 19.10.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©