Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
.. 11 -
Untitled Document

.. -  15.10.2016 .()  (, , , , .) ..11 .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1267  
: 12.10.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©