Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
11 -
Untitled Document

75- 11 - , , , .

- 11 , , . , , - , . , , .

. 11 1941 ,
, . , .

75- 11 - . . , , , -
.

: www.ohrid.gov.mk

:  1284  
: 11.10.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©