Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

61 , , 62 . , , 61- - , , 62 .

61 , , , 12 , 6 1 .
61 , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1267  
: 10.10.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©