Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

„ 5 () , 5 () , “, 13.10. 2016 . () 11 .

. , , , , , , , , , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1235  
: 10.10.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©