Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, - , -, , . , - .

- , . 22 24 2016 , - .

- , - , , 180 200 . 3.700 , - .

- , - , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1297  
: 10.10.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©