Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
11 -
Untitled Document

, 11 - . 10 , , 10 - 75 , „ “ 20 , „ - “ . 11 , , 11 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1272  
: 07.10.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©