Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ “
Untitled Document

.. , .   .  01.10.2016 (), , , , .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1264  
: 05.10.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©