Ohrid - City of UNESCO
 

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, 6 , 12 , 1002 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1225  
: 05.10.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©