Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ł ȣ
Untitled Document

, (), „ “.

„ “, „ “ - , „ “, „ “, „ “ „ “ .. „ “ ࠠ , , .

, , . „ , „ - .

, , „ “ . „ “ , 7 2016 11 , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1279  
: 04.10.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©