Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

„ “ , „ “, . , , .

- , . , , , , - .„ , , , , 弝 , , , , - .

„ “ „ „ , „ “ , - , „ “, „ “ , „ “ „ „ , „ “ , „ ” , „ “ .

: www.ohrid.gov.mk

:  1317  
: 02.10.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©