Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , . , . , .

-          , 6. . . , , , ༝   . , , .

, , , , , .
. , .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  632  
: 22.09.16

Настани

Мар 20 Патронен празник на ОУ Живко Чинго

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©