Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ .. 12 - “
Untitled Document

.. -  24.09.2016 .()  (, , , , .)  .. 12 (.).

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1266  
: 21.09.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©