Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ .. 14 Σ ȍ
Untitled Document

.. -  22.10.2016 .()  (, , , , .) ..14 蝄.

...

: www.ohrid.gov.mk

:  480  
: 20.09.16

Настани

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Апр 8 Меѓународен ден на Ромите

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©