Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ёȍ
Untitled Document

, . . .

. , .

. . , , . ( .

: www.ohrid.gov.mk

:  1228  
: 14.09.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©