Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
-
Untitled Document

, - .

- ,   ༭,  ,     譭  ,  .     ,  é       , ,      ,    . , .
. , ࠠ - .

: www.ohrid.gov.mk

:  1273  
: 11.09.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©