Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

( ) , , . , .

- , . .
, , , . , . , , .
, ., .
- .

, , , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1236  
: 05.09.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©