Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ō
Untitled Document

15 , , , , 8- .

5 2009 , 10:30 . , . 57 , , , 250 , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1291  
: 05.09.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©