Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, .
, , .
, .

, 12 .
09 .
.
.
. (03.09.2016) 09:45 - 10:00 . .
, , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1282  
: 02.09.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©