Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

540 , 4 898 2 029 2016/17 .

. , , .

- . . , . . . . , . , , ... , , . . - , . 輓.
- , " ", 2029 , 394 , , . , , . , , , . , .
, , . , . . , ,
- .

. .

: www.ohrid.gov.mk

:  1301  
: 01.09.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©