Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

(03.09.2016) , , 12 - .
, .

(03.09.2016) 09:45 - 10:00 . .
.

: www.ohrid.gov.mk

:  632  
: 31.08.16

Настани

Мар 20 Патронен празник на ОУ Живко Чинго

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©