Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , , , , (03.09.2016) .


03.09.2016

09:00
11:30 ,
12:10
12:20
12:30

„ “ 2015

: www.ohrid.gov.mk

:  1232  
: 31.08.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©