Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
9-
Untitled Document

9- . , .

- 9 , , .
, , .
, . .
, , , , , , , , .
.

29 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1267  
: 26.08.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©