Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
WaterNET
Untitled Document

(), WaterNET, - Ӡ . , .

- . , , , ༝ .

, , .

- . , . , , . . , , , , .

,
.

- . o .

WaterNET - , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1281  
: 19.08.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©