Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
OHRID CRAFT EXPO
Untitled Document

„ “, „Ohrid craft expo“, , .

༝ „Ohrid craft expo“ .

„Ohrid craft expo“ 19 21 , „ “, 17 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1274  
: 18.08.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©