Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

30. . . , , , , , .


, , , , , .
20 12 . , 17 . .

: www.ohrid.gov.mk

:  1217  
: 17.08.16

Настани

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©