Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ţ
Untitled Document

. 20. . 30. , .

, - .


, . 29. .

: www.ohrid.gov.mk

:  786  
: 12.08.16

Настани

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Апр 8 Меѓународен ден на Ромите

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©