Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
101 570
Untitled Document

, , , , 101 570 , 50 , 20 , 20 , 5 20 .

, . .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  1229  
: 12.08.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©