Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȏ OHRID CALLING
Untitled Document

, Ohrid Calling. , , .

- , . Ohrid Calling .

, , .

- , . .

, .

: www.ohrid.gov.mk

:  1213  
: 10.08.16

Настани

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©