Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ
Untitled Document

03. 09. 2016() . M “ ” , .

, .

20.000 10.000 , 7.000 , 3.000 .

. 046/ 230 - 175 26. 08. 2016().

: www.ohrid.gov.mk

:  1240  
: 08.08.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©