Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
-
Untitled Document

„- “ UNDP.  , e

5 . :

*1 ,  
*1- ,    
*1- , 
*2-

„ “.

, 6 6.200 20 , . . - .

: www.ohrid.gov.mk

:  1261  
: 08.08.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©