Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

39 40 („. “ .5/2002) 26 31 („. “ .8/2007), :, „ “, 08.08.2016 () 13,30 .
.
:

͠  

1.: www.ohrid.gov.mk

:  1232  
: 08.08.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©