Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
1 100 Σ .
Untitled Document

  1 100 .     . , .

19 .


,       . 

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1211  
: 08.08.16

Настани

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©