Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

Coca-Cola , Coca-Cola , .

, , 24 .

Coca-Cola Coca-Cola . Coca-Cola , , . , Coca-Cola , - . , , . , Coca-Cola ., - , .

- , Coca-Cola . , 弝 5 . , , , , 弝 , . Coca-Cola , 弝 . , - . .

Coca-Cola . , , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1312  
: 03.08.16

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©