Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, „“ . . , , , .

, .

. . , . „“. , , -

, .
. „. “ .

, , „“, 堠 , , .

. , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1283  
: 30.07.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©