Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
OHRID CALLING
Untitled Document

  Ohrid Calling ,     .
  1-   , . 13. , 14. . 

  , ,  ,    .     , .

, , , .   , , . 

, , , Ohrid Colling, , .
,      .

: www.ohrid.gov.mk

:  1283  
: 22.07.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©