Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

.
. . 140 , .

.
517.819 .

:, , , , , , .

, . , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1282  
: 20.07.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©