Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

,   21.05.2016 , , , ,   2016 , , 2016 6- , 6.1 1 , , 2014 2019 .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1261  
: 11.07.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©