Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

-

  500 . . 13 14 ( ) 2016.     13 14 ( )  2016. 9 13 . .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1226  
: 11.07.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©