Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
̣
Untitled Document

13.07.2016 . () 14.07.2016 . () , ( ) . 21 06 .

. . , - .
.

(, ) .

231 881 230 231

: www.ohrid.gov.mk

:  1229  
: 11.07.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©