Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Γ
Untitled Document

. . .


.


, . , . . , .

, , , . Nikola Tony Nikola from Ohrid, .

. , , , , . .

, , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1289  
: 02.07.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©