Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ғ ȁ
Untitled Document

“ “, “ “, 3 . , .

- 11 , “ “.

, , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1269  
: 01.07.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©