Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ғ
Untitled Document

, , . 2016 .

. . .

, , ( ), , - , .
.

: www.ohrid.gov.mk

:  1237  
: 01.07.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©