Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
!!!
Untitled Document

8 16 - . 02/2016 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1266  
: 27.06.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©