Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , . - , 1 , , .

- , . 19 . , 21 , . - , 25 - , , . . 22 , - , .

, , .

- , , . . , , . . 80 , .

, 1 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1294  
: 27.06.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©