Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

.. ༝ 01.07.2016 06:00 .

06:00 .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1225  
: 23.06.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©