Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
̣
Untitled Document

, . , 55- , 25. 04 2016 .


:- . . . . .  . . , . . , , . . . 2006 . ༝ ༝ . . 2001 . . , . , . . . ༝ .

: www.ohrid.gov.mk

:  1293  
: 22.06.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©